Květen 2012

End of weekend

27. května 2012 v 14:49 | Angie
Heyyy!
Prave jsem se vrátila ze Slovenska a byli jsme tam celá rodina. Dokonce přiletěli i moje teta a strejda z Peru. Samozřejmě ne jen kuli sešlosti, ale potom jeli do Polska ještě něco vyřídit něco s prací nebo tak něco fakt nevím. Co váš weekend?:) Já jsem teď v ČR a připravuju se na zítra do školy. Už jsem tam dlouho nebyla tak jsem zvědavá a celkem se tam i těším:)

B-B your Angie

Today

24. května 2012 v 17:45 | Angie |  Zážitky
Hey guys,
Takze dnešek jsem si užila prostě na plno! Jelikož zítra jedu na Slovensko a dneska a zítra máme ředitelské volno (kvuli přijimačkam nebo maturitám nebo co) tak jsem šla ven. Vyrazila jsem okolo 10 a.m. a v Paládiu jsem měla sraz s mojim nejlepšim kamaradem, ktereho jsem u doopravdy dlouho neviděla. Spolu jsme šli na Vaclavak kde jsme se potkali ostatními přáteli ze školy:) Potom jsme se šli najist do pizzerie a potom do obchodaku nakupovat! Já si koupila nové boty - vans a jsem hrozně šťastná. Potom jsem se s nimi rozloučila a šla jsem za mou nejlepší kamarádkou, se kterou letime do toho Dubaie:)
A odpoledne s bráškama! Dělali jsme největší hovadiny - potom sem dám fotky.
A teď jdu balit na to Slovensko, moc se mi tam nechce protože hned v neděli jedeme do ČR.

Děkuju za návštěvu, Angie:)

Angie, Anglie, Anglie !

23. května 2012 v 20:00 | Angie |  Zážitky
Ahoj,
už jsem sem strašně dlouho nenapsala, ale to má dobrý důvod - Byla jsem v Anglii za mojí tetou a nevlastním sterjdou. S mým bratrancem (Edd - 12) byla největší sranda! A navíc mají 2 měsíčního novorozence Joshe (mojeho nevlastního bratrance) a je strašně moc roztomilej!:) Ale nejdůležitější asi je, že jsem tam byla s mojema bráchama:') Před tím jsem se s nima neviděla a teď to byly ty nejlepší 2 týdny! Vůbec teď nevím jak to mám dohánět ve škole, ale to vlastně není podstatné.:) Má teta bydlí kousíček od Londýna, ale v Londýně jsme byli skoro pořád. Utratila jsem tam snad všechno co jsem měla, prošli jsme všechno co se mohlo a bylo to úžasný!:) Až na takových pár malých zádrhelů jako když se můj milovaný Maxík ztratil a našli jsme ho na Oxford street:D ¨
- Fotky dodám později

No a jinak teď jsem v ČR s bráškama a na víkend jedu na Slovensko, kde se máme potkat s rodinkou:)

Bratříček poslal...♥

1. května 2012 v 19:52 | Angie |  My life
Ahoj, dneska jsem si jen tak 'chatovala' s bráchou na Formspring.me a on mi uplně psal jako, že uplně nic a, že se má dobře a, že je teď v Isku atd. A potom přišla teta domů a donesla mi balíčky, který sem měla prý na poště.

Bylo tam:
- Nový longboard ♥
- Krásný šáty (prý je vybírala moje nevlastní teta)
- Náhrdelník s best a on má na klíčích friends ♥
- Krásná bejska !

Nevím kde na to vzal peníze, ale je prostě dokonalej, ale těším se až tohle budu dělat i Maxíkovi každopádně, díky Patricku!! ♥

Welcome to my life ! :)

1. května 2012 v 18:25 | Angie |  My life
Ahoj, chci vám tady napsat (docela) stručný popis mé doriny a mého života. Je docela zajímavý, jinak bych o něm tady nepsala, myslím že stojí za to si toto přečíst:

Jmenuji se Angelina (a nesnáším to takže Angie, prosím:)), mám dva bratry, jednomu je 16(Patrick) a jednomu je 7(Max), všichni máme cizí jména a také se hned dozvíte proč: naši rodiče se rozvedli (jako ostatně skoro celá naše rodina). S bratrami nebydlím a ani oni spolu ne, jenom občas se třeba střetneme u babičky, nebo u strejdy atd., ale všichni prostě pořád cestujeme. Jeden týden u mámi druhý třeba u tety. Ale to špatné je že moje máma bydlí v České Republice a je tak jediná z rodiny. Můj táta se přestěhoval do Kazachstanu za prací.. První (nevlastní) babičku s (pravym) dědou mám ve Španělsku, babička tam bydlí už od mala a když tam jel děda tak se potkali a už tam zustali.Mou vlastní babičku mám v Rakousku.Druhou babičku s dědou mám na Slovensku. Tetu mám v Anglii s nevlastním sterjdou a mým pravím bratrancem a jejich synem, u nich jsem hrozně moc často. Skoro tam bydlím. Můj vlastní strejda se přestěhoval do Irska a teď tam má přítelkyni (mojí budoucí nevlastní tetu) a čekají mojí nevlastní sestřenici:). Strejdovi po tom co mu teta oznámila rozvod strašně a byl na naší rodinu naštvaný a nehodlal moc komunikovat. Naštěstí si našel přítelkyni Gabriel s kterou teď čeká tu mojí nevlastí sestřenici a potom už byl zase šťastný a už normálně funguje a my (já a bratři) k němu jezdíme, zrovna teď je tam můj bratr (Patrick). Dále mám ještě jednu tetu se strejdou a ti bydlí v Peru,ale pochází z České Republiky(strejda) a Německa(teta), ti se jako jedni z mála ještě nerozvedli, asi proto, že ještě nemají děti! :D Je to všechno občas velmi složité, třeba i s kamarády, protože mamka nechce abychom měli facebook, já zrovna nejsem ten typ co poslouchá, ale s bratrama nám stačí Formspring, takže uplně v pohodě:) Ale je těžké se sejít s kamarády a občas dokonce i s rodinou. Momentálně plánuji cestu do Dubaie s mojim bratříčkem
Tak ještě abyste měli jasno : jsem Slovenka, která má bydliště v Česku (už se pokládám normálně za Česku), ale stejně jsem hrozně často v UK i v Irsku, v Kazachstanu za tatkou i když jim nerozumim ani slovíčko:D, Létám za tetou a strejdou do Peru, ale to jen málo a moc mě to mrzí;(, jezdívám moc často na Slovensko, a taky jsem dost často v Srbsku za tatkou:) On hrozně cestuje a takže jednu dou třeba Kazchstan druhou dobu Srbsko atd.:)

JESTLI JSTE SI ČLÁNEK PŘEČETLI OPRAVDU SI TOHO VÁŽÍM A DĚKUJU! :)
Angie

Místo pro reklami:)

1. května 2012 v 17:41 | Angie
Tak tady piště vaše blogy, reklami, pozvánky atd.! :) V tomto článku je nebudu ignorovat, v ostatních se na ně podívám, ale jen když budu mít čas a tady vždy.

Angie